Kelionės
2019 07 20 šeštadienis
Aviabilietai
Kelionės lėktuvu
Kelionės autobusu
Keltai
Draudimas
Kelionės išsimokėtinai
Info keliaujantiems
Apie mus
Paslaugos
Atsiliepimai
Kontaktai

Kelionės
Draudimas

"PZU Lietuva" kelionės nuostolių draudimas


Ką daryti atsitikus draudiminiam įvykiui?
Vykdami į kelionę visuomet turėkite draudimo polisą. Jeigu kelionės užsienyje metu įvyko draudiminis įvykis, elkitės taip, kaip nurodyta Atmintinėje apdraustajam, kurią gaunate kartu su draudimo polisu. Jeigu jums reikalinga pagalba užsienyje, visuomet galite kreiptis į PZU Lietuva arba į visą parą dirbančią asistavimo kompaniją, kurių telefono numerius rasite draudimo polise.

Draudimo rūšys:

Kompleksinis kelionių draudimas
Apsidraudę Kompleksiniu kelionių draudimu, jūs galite pasirinkti vieną ar kelis draudimo variantus, priklausomai nuo to, kokia apsauga jums reikalinga kelionės metu:

Medicininių išlaidų draudimas
Šis draudimas apsaugos nuo papildomų išlaidų, jei kelionėje dėl ūmios ligos ar nelaimingo atsitikimo teks pasinaudoti gydytojų pagalba (vizitas pas gydytoją, chirurginis gydymas, konsultacijos, greitosios pagalbos transportas, vaistai ir kt.). Dėl ūmaus sveikatos sutrikimo atsirandančias išlaidas iki 50 000 eurų padengs PZU Lietuva.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, galiojantis tik kelionės į užsienį metu
Apsidraudę šiuo draudimu, dėl traumos, kurią patyrėte kelionės metu (pvz., lūžus rankai), Lietuvoje gausite draudimo išmoką, kurios dydis priklausys nuo jūsų pasirinktos draudimo sumos ir nuo sužalojimo pobūdžio.

Bagažo draudimas*
Šis draudimo variantas garantuos, kad bus atlyginta, jei kelionės metu dings ar bus sugadintas jūsų bagažas, o taip pat jei bagažo pristatymas vėluos daugiau kaip 6 valandas.

Civilinės atsakomybės draudimas* Ši draudimo rūšis apsaugos nuo rūpesčių, jei dėl jūsų neatsargių veiksmų bus padaryta žala trečiųjų asmenų turtui ar sveikatai (pvz., netyčia sudaužysite vitriną). Atkreipiame dėmesį, kad kartu su tėvais vykstantys vaikai iki 16 metų amžiaus draudžiami nemokamai.

Nenumatytų išlaidų kelionėje draudimas*
PZU Lietuva kompensuos nuostolius, jei jūs dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių:
· negalite išvykti į numatytą kelionę;
· pavėluojate išvykti į numatytą kelionę;
· pavėluojate ne į pirmą transporto priemonę kelionės metu, jei į numatytą kelionę vykstate keliomis transporto priemonėmis;
· užsienyje pametate pasą.

* Šis draudimas gali būti pasirinktas tik kartu su Medicininių išlaidų draudimu.

Keliones© 2003-2009 Baltic Tours. Visos teisės saugomos.                                                                                    Sprendimas Idamas.
Tel. +370 5  266 1616,
info@baltictours.lt                                                                                                    Naudojama Smartweb sistema. Sitemap
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Aviabilietai
Kelionės
Kelionės autobusu
Kelionės lėktuvu
Paskutinė minutė
Pigūs skrydžiai
Lėktuvų bilietai
Poilsinės kelionės
www.keliones.org
Draugai

Baltictours.ltkelionių portalas. laisvalaikio kelionėsverslo kelionės, individualios kelionėskeliones su šeima, pažintinės kelionės, egzotinės kelionės, kelionės autobusu. Greitoji kelionių paieška – tai greičiausias ir patogiausias būdas rasti paskutinės minutės ir kitus ypatingus poilsinių kelionių pasiūlymus. Aviabilietų paieška – tai integruotas AMADEUS bazės modulis, leidžiantis rezervuotis aviabilietus į bet kurį pasaulio oro uostą. Keliautojų patogumui Baltictours.lt kelionių portale galima užsisakyti keltų, autobusų bilietus, kelionės nuostolių draudimą, verslo kelionę, individualią kelionę, poilsines keliones, forminti vizų dokumentus. Ieškokite paskutinės minutės, geriausių kelionių pasiūlymų. Baltictours.ltkelionės po visą pasaulį!